Over Horse Cabi Glue - Żel na strzałki 300g
search
  • Over Horse Cabi Glue - Żel na strzałki 300g
  • Over Horse Cabi Glue - Żel na strzałki 300g

Over Horse Cabi Glue - Żel na strzałki 300g

189,00 zł
Brutto

Żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych kopyt, dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

CABI Glue to innowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji zaniedbanych kopyt, polecany przede wszystkim dla koni stojących na wilgotnym podłożu, a także do stosowania bezpośrednio po korekcji kopyta. Skuteczność działania preparatu CABI Glue wynika z zastosowania chelatów miedzi i cynku oraz kwasów organicznych. Chelaty miedzi i cynku, dzięki swoim właściwościom, zwiększają twardość rogu kopytowego, nie powodując jego przesuszenia. Nadają mu elastyczność. Kwasy organiczne wydłużają okres działania minerałów zawartych w CABI Glue. Dzięki konsystencji gęstego żelu, preparat doskonale nanosi się na puszkę kopytową oraz strzałkę i okolice rowka strzałki, pozostając w zaaplikowanych miejscach przez długi czas. Doskonała przyczepność preparatu pozwala na utworzenie warstwy chroniącej tkankę przed zanieczyszczeniem.

 

Stosowanie:

 

CABI Glue należy stosować na oczyszczoną i suchą podeszwę kopyta, szczególnie w okolicach strzałki i rowka strzałki. Z uwolnieniem zwierzęcia należy odczekać do momentu zaschnięcia żelu.

 

CABI Glue należy stosować każdorazowo po zabiegu korekcji kopyta oraz podczas rozmiękczenia okolic podeszwy kopyta w celu zabezpieczenia tkanek przed zanieczyszczeniem i ich utwardzenia.

cabi-glue300
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.